Dzieci na przerwie w szkole

Skorzystaj z przygody

Omnibus jest sprawdzonym i doświadczonym organizatorem półkolonii. Po raz kolejny zapraszamy aby spędzić z nami fantastyczne wakacje w mieście! Każdy z naszych turnusów to:

  • opieka we wszystkie dni powszednie w godz.7:30-17:00,
  • ciekawe zajęcia związane z tematem tygodnia,
  • gry, zabawy, zdrowa rywalizacja, zajęcia kreatywne i rozwojowe,
  • motywacja do nauki Jęz. angielskiego dzięki udziałowi native speakera,
  • codzienne aktywności na świeżym powietrzu, spacery / wyjścia na plac zabaw,
  • Kontrolowana doza lenistwa, czasu wolnego i odpoczynku,
  • W ZALEŻNOŚCI OD TURNUSU: BASEN, KINO, WYCIECZKA
  • pełnowartościowe wyżywienie (śniadanie, obiad - MENU DO WYBORU, podwieczorek), świeże owoce,
  • domowa lemoniada, woda oraz herbata owocowa bez ograniczeń

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Półkolonie

Wszystkie dzieci zmęczone zdalną nauką, tęskniące za rówieśnikami i za zabawą na świeżym powietrzu zapraszamy na warsztaty wakacyjne w Omnibusie.
Każdy tydzień to inny, ciekawy temat przewodni, według którego planujemy wszystkie aktywności. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Turnus Międzynarodowy 1

Prawdziwa japońska ceremonia picia herbaty, kaligrafia i sztuka origami pod okiem naszego gościa z Tokyo, spotkanie ze Szkockim strażakiem oraz prawdziwa Meksykańska piñata… A to dopiero początek wakacji 🙂
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
27.6.2022
5 dni

Turnus Sportowy

Zawody, wyzwania i dużo aktywności na świeżym powietrzu, to nie wszystko co nas czeka! Oprócz spożytkowania nadmiaru energii, nauczymy się efektywnej pracy solo i w grupie, zasad rywalizacji fair play oraz planowania i realizacji strategii osiągnięcia sukcesu!
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
4.7.2022
5 dni

Crazy Holo

Będzie kreatywnie, szaleńczo i wesoło! W czasie tego tygodnia poznamy rozmaite techniki plastyczne i artystyczne. Będziemy tworzyć z gliny, wykonamy uwielbiane przez dzieci slime’y a wisienką na torcie będzie festiwal holo, który zmieni nas w radosne, kolorowe istoty nie z tej ziemi.
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
11.7.2022
5 dni

Szkoła Magii

Camp dla odważniaków, którzy nie boją się wiedzy tajemnej! Zajęcia z zielarstwa, wróżbiarstwa, eliksiry… Turnieje rzucania zaklęć, mecze quidditcha. Obiecujemy bardzo się postarać, żeby żadne dziecko nie zamieniło się w żabę ale… z całą pewnością obiecać tego nie możemy 🙂UWAGA! Z przyczyn oczywistych na ten turnus nie przyjmujemy Mugoli!
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
18.7.2022
5 dni

Świat w obiektywie

Technika robienia wspaniałych zdjęć nie będzie miała dla nas już żadnych tajemnic! Pod okiem profesjonalnej fotograf nauczymy się zasad robienia najpiękniejszych ujęć oraz poznamy aspekty techniczne tej wspaniałej sztuki. Wszystko zakończymy prawdziwą wystawą dla Rodziców w naszym Atelier Omnibusa.
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
25.7.2022
5 dni

Glala Holywood

Kadry, stroje, czerwony dywan i reflektory! To wszystko czeka na naszych małych przyjaciół w pierwszym tygodniu sierpnia. Stworzymy fabułę w trakcie warsztatów prowadzonych z udziałem aktora z serialu “Na Wspólnej”, dowiemy się jak profesjonalnie odegrać rolę, doświadczona charakteryzatorka filmowa zrobi chętnym ohydne, bardzo realistyczne, rany albo piękne motyle. Stworzymy prawdziwe dzieło kinematografii i … oczywiście przyznamy sobie w pełni zasłużoną statuetkę Oscara!
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
1.8.2022
5 dni

Mój Pierwszy Biznes

Nauka podstaw ekonomii w formie zabawy w prowadzenie biznesu! W tym tygodniu Omnibus zamieni się w prawdziwe, małe miasteczko. Otworzymy restaurację, bank, sklep i może fryzjera (raczej bez usługi strzyżenia czy golenia 😅). Dowiemy się jak działa reklama i jak to jest, że pieniądze nie rosną na drzewach 🙂 Dzieci nauczą się jak je zarobić i co zrobić, żeby ich nie stracić…
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
8.8.2022
5 dni

Camp Sportowy

Zadbamy o (prawie) powakacyjny rozruch aby z pełną energią wejść w rozpoczynający się za chwilę rok szkolny. Kolejny raz czeka nas masa zawodów, aktywności sportowych, rywalizacji i konkursów a to wszystko zostanie zwieńczone prawdziwą olimpiadą z ceremonią rozdania medali.
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
15.8.2022
5 dni

Okiem Detektywa

W tym tygodniu planujemy w Omnibusie prawdziwą zbrodnię…. oczywiście ofiarą nie będzie żaden z naszych uczestników ale to właśnie oni przeprowadzą śledztwo i będą mieli za zadanie rozwikłać zagadkę! Będą przesłuchania, zbieranie tropów, analiza dowodów i poszlak, a przede wszystkim dużo logicznego myślenia i wspaniałej zabawy!
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
16.8.2022
5 dni

Turnus Międzynarodowy 2

Prawdziwa japońska ceremonia picia herbaty, kaligrafia i sztuka origami pod okiem naszego gościa z Tokyo, spotkanie ze Szkockim strażakiem oraz prawdziwa Meksykańska piñata… A to dopiero początek wakacji 🙂
200
zł. /1 dzień
849
zł. /5 dni
22.8.2022
5 dni