KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ogólne

Zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych są prowadzone w małych kameralnych grupach dopasowanych poziomem do uczestników. Od wielu lat staramy się skupiać na praktycznych aspektach języka angielskiego i przełamywać bariery w mówieniu. Pragniemy aby dla każdego kursanta nauka języka nie była wartością samą w sobie a zdobywaniem, niezbędnego w obecnych czasach, narzędzia do komunikacji.

Naszym priorytetem jest aby czas spędzony na zajęciach był ciekawy i przyniósł efekty dlatego skupiamy się na praktycznej nauce przy wykorzystaniu narzędzi multimedialnych i najlepszych materiałów dydaktycznych o międzynarodowej renomie.

ZAPRASZAMY – WYPRÓBUJ nasze kursy z możliwością dwutygodniowej bezpłatnej rezygnacji. NIC NIE RYZYKUJESZ – a masz szansę przekonać się, że MOŻNA UCZYĆ SIĘ NOWOCZEŚNIE I PRZYJEMNIE!

  

SPECJALISTYCZNE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA BRANŻY MEDYCZNEJ

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapraszamy na kursy języka anielskiego dla pielęgniarek/pielęgniarzy oraz stomatologów. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w tym zakresie pozwala nauczać w sposób nowoczesny i profesjonalny co przekłada się na wzrost kwalifikacji u szkolonych przez nas specjalistów.

  

KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO I HISZPAŃSKIEGO WAWER

Miłośnikom języków romańskich polecamy kursy języka hiszpańskiego i włoskiego dla dorosłych organizowane w naszej siedzibie w Radości. Uczestnicy podczas zajęć nie tylko nauczą się praktycznych zwrotów przydatnych podczas wakacji ale także poznają kulturę i kuchnię krajów śródziemnomorskich! Daj się ponieść przygodzie i sprawdź jak dużo przyjemności niesie z sobą znajomość pięknego języka.