KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA NASTOLATKÓW WAWER

Nasze kursy językowe i zajęcia dodatkowe dla gimnazjalistów oraz uczniów 7 klas to oferta bardzo starannie przygotowana. Wiemy jak ważne jest odpowiednie i nowoczesne podejście, dlatego proponowane przez nas zajęcia zawierają elementy pracy projektowej, poznawania kultury oraz zawierają dużo treści audiowizualnych.

Bez wątpienia zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczniów.

 

KURSY JĘZYKÓW OBCYCH – HISZPAŃSKIEGO I ROSYJSKIEGO

Zapraszamy na zajęcia z języków obcych. Do organizacji kursów wybraliśmy dwa języki, których nauka da lepszy start w dorosłe życie naszym Kursantom. Język hiszpański – jest drugim co do popularności językiem obcym świata. Język rosyjski – język naszych sąsiadów, którego mało kto uczy się już w szkole –  będzie już niedługo jednym z najbardziej pożądanych wśród kandydatów na stanowiska związane ze stosunkami politycznymi lub gospodarczymi. Warto wyprzedzić tą tendencję i wyjść na przeciw swojej przyszłości…

  

KREATYWNE ZAJĘCIA DODATKOWE DLA GIMNAZJALISTÓW

Nie samą szkołą człowiek żyje… Ciekawe i praktyczne zajęcia dodatkowe w Omnibusie uczą najbardziej życiowych wartości: przedsiębiorczości, samodzielności, pracowitości, kreatywności… Zajęcia jakich nie ma nigdzie indziej – to świetna inwestycja  czasu, która dzięki kluczowym kompetencjom zaprocentuje w dorosłym życiu.